8 verschillende kleureffecten
• Happy: Rood
• Aurora: Groen
• Ocean blue: Oceaan blauw
• Forest fun: Groen/rood/oranje
• Princess pink: Roze
• Romantic: Zachter roze/rood
• Night blue: Marine blauw
• Enjoy: Zachter Groen/bosgroen/lichtrood
100% Tevredenheidsgarantie
Bij ons staat de klant op één en daarom kun je wanneer je niet helemaal tevreden bent met de sterren projector, het product binnen 30 dagen gratis retour sturen en al je geld terug krijgen. Ook geniet u vandaag van gratis verzending!
| Product breedte | 10 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 24 cm |
| Verpakking breedte | 208 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 219 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.74 kg |
| Aantal lichtpunten | 1 |
|---|---|
| Vorm | Vierkant |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 9502888291248 |
| Merk | Aynlights |
| Verpakkingsinhoud | Aynlights Slimme sterrenprojector Kabel handleiding |
| Bediening via mobiele app |
|---|
| Diameter | 18 cm |
|---|---|
| Kleur | Aurora Wit |
| Materiaal | Plastic |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans |
|---|
| Aansluitspanning | 5 V |
|---|---|
| Bluetooth | |
| Kleur licht | RGB |
| Levensduur lichtbronnen | 2 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | |
| Maakt geluid | |
| Speciaal voor kinderen | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Netstroom |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | |
| Met dimfunctie | |
| Patroon | Sterren |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Fitting | Geen fitting |
|---|---|
| IP waarde | IP00 |
| Lumen per lichtpunt | 531 lm |
| Snoerlengte | 1 m |