| Verpakking breedte | 8 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 8 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| EAN | 5901435411001 |
|---|
| Kleur | Transparant / Groen |
|---|
| Fabrikant Naam | BABY ONO |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Triple ontluchtingssysteem |
| Type bevestiging | Geen sluiting |
| Type slab | Slab met mouwen |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Patroon | Dier |
| Verstelbaar |