Met deze hoes en gordel tover je makkelijk en snel een heerlijk relaxkussen voor je baby’tje of een grappig poefje voor kleuters tevoorschijn.
De hoes is gemaakt uit zacht biokatoen en voorzien van een veiligheidsgordel voor de allerkleinsten.
Afneembare veiligheidsgordel
Universeel: past op alle zwangerschapskussens
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product lengte | 50 cm |
| EAN | 5400653010213 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Hoes en gordel |
| Kleur | Almond |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikant Naam | Doomoo / Doomoo Basics |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Hoes en gordel |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |