| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product lengte | 185 cm |
| Verpakking breedte | 14.40 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 21.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| EAN | 8719699434134 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 hoes voor voedingskussen |
| Kleur | Judy, Wit, Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Gemakkelijk te verwisselen en wasbaar in de wasmachine. |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |