| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 185 cm |
| Verpakking breedte | 23 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 32.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 8719699430655 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 hoes voor voedingskussen |
| Kleur | Teddy Mini Dots, Wit, Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Gemakkelijk te verwisselen en wasbaar in de wasmachine. |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |