Voedingskussenhoes voor het Snoozzz voedingskussen in de kleur Hipzoo met een vrolijk nijlpaard design in de kleur zwart wit.
Of kies uit een van de 35 andere verschillende designs en stoffen.
| |
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 185 cm |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 4.50 cm |
| Verpakking lengte | 25.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| EAN | 8719699430648 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 hoes voor voedingskussen |
| Kleur | Hipzoo |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Snoozzz BV |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Gemakkelijk te verwisselen en wasbaar in de wasmachine. |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |