| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product lengte | 185 cm |
| Verpakking breedte | 24.80 cm |
| Verpakking hoogte | 6.70 cm |
| Verpakking lengte | 29.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
| EAN | 8719699434141 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 hoes voor voedingskussen |
| Kleur | Teddy Natur, Groen, Wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Snoozzz BV |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Gemakkelijk te verwisselen en wasbaar in de wasmachine. |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |