| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 80 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 26 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 36 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| EAN | 9506725332354 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 omslagdoek / badcape |
| Kleur | blue/grey, Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Badstof, Katoen |
| Materiaalbeschrijving | Katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 80x80 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |