| Product gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 293 mm |
| Verpakking hoogte | 185 mm |
| Verpakking lengte | 548 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3036 g |
| Maximale stuurhoogte | 29 cm |
|---|---|
| Minimale stuurhoogte | 27 cm |
| EAN | 4015731030406 |
|---|---|
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3040 |
| Kleur | Blue |
|---|---|
| Loopfiets opties | Verstelbaar stuur, Veiligheidshandvatten |
| Materiaal | Staal, Kunststof, Metaal |
| Maximale zithoogte | 22 cm |
| Minimale zithoogte | 24 cm |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Kwaliteitslabel | TüV |
| Max. belastbaar gewicht | 20 kg |
| Personage van toepassing |
| Aantal wielen | 3 |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Wielmaat | 0 Inch |
|---|