| Product breedte | 28 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 34 cm |
| Product lengte | 47 cm |
| Verpakking breedte | 406 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 421 mm |
| Verpakkingsgewicht | 121 g |
| EAN | 8712864437176 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Rotan |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|