| Product breedte | 18 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 160 mm |
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| Verpakkingsgewicht | 152 g |
| EAN | 4042183392226 |
|---|
| Kleur | off white |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Geschikt voor wasdroger |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Afnemen met een natte doek |