| Product breedte | 2.5 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 23 cm |
| Product lengte | 33 cm |
| Verpakking breedte | 244 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
| Verpakkingsgewicht | 253 g |
| EAN | 4042183420981 |
|---|
| Kleur | Antraciet |
|---|
| Geschikt voor wasdroger |
|---|
| Wasvoorschrift | Afnemen met een natte doek |
|---|