| Product breedte | 18 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 203 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 166 g |
| EAN | 4042183392233 |
|---|
| Kleur | Feathers black - zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Geschikt voor wasdroger |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Afnemen met een natte doek |