| Product breedte | 18 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 2.5 cm |
| Product lengte | 25.5 cm |
| Verpakking breedte | 195 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 256 mm |
| Verpakkingsgewicht | 157 g |
| EAN | 4042183416717 |
|---|
| Kleur | Flowers lilac |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Geschikt voor wasdroger |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Afnemen met een natte doek |