| Product breedte | 2.5 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 25.5 cm |
| Product lengte | 18 cm |
| Verpakking breedte | 183 mm |
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 160 g |
| EAN | 4042183986388 |
|---|
| Kleur | Stripes rose |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Geschikt voor wasdroger |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Afnemen met een natte doek |