Wil je vieze geurtjes tegengaan? Dan kies je voor de luieremmer van het merk LUMA babycare. De Luma emmer uit de Olive Green serie is modern vormgegeven, hygiënisch en afsluitbaar met een deksel. Ook is de emmer te gebruiken om het babybad te vullen of te legen. De emmer heeft een inhoud van 15 liter.
| Verpakking breedte | 368 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 327 mm |
| Verpakking lengte | 371 mm |
| Verpakkingsgewicht | 872 g |
| EAN | 8714929006273 |
|---|
| Kleur | groen |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |