Ga jij dagelijks op pad met de fiets? Dan is de Abus Hyban 2.0 de ideale fietshelm voor jou. Deze Abus fietshelm is speciaal ontwikkeld voor dagelijks gebruik in de stad, of in het dorp natuurlijk. Door de extra harde, robuuste schaal, een goede ventilatie én een LED achterlicht, ga jij met de Abus Hyban 2.0 goed beschermt het drukke verkeer in.
De Abus Hyban 2.0 fietshelm is voorzien van een robuust geconstrueerde buiten helm welke is gemaakt van stoot absorberend
| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.1 kg |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 252 mm |
| Verpakking hoogte | 195 mm |
| Verpakking lengte | 332 mm |
| Verpakkingsgewicht | 907 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318869037 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | ABUS Hyban 2.0 Fietshelm - Zwart |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikant Naam | ABUS |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | Never out of Stock |
| Hoofdomtrek | 60-65 cm |
| Jaar | Geen jaartal |
| Lijn | Hyban |
| Maat | L |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 61 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 56 cm |
| MIPS | |
| NTA 8776 goedkeuring | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 10 |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Mannen |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |