| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 56.50 cm |
| Product lengte | 58 cm |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 104 mm |
| Verpakking lengte | 597 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1220 g |
| EAN | 5604415075230 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Windscherm, beugel, handleiding, locking ring. |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|