| Product breedte | 120 cm |
|---|---|
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 24.30 cm |
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 25.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| EAN | 4042183364452 |
|---|
| Kleur | lela licht blauw XL |
|---|---|
| Materiaal | Bamboevezel, Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon |