| Product breedte | 120 cm |
|---|---|
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 22.80 cm |
| Verpakking hoogte | 5.10 cm |
| Verpakking lengte | 23.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| EAN | 4042183364490 |
|---|
| Kleur | lela licht grijs XL |
|---|---|
| Materiaal | Bamboevezel, Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Patroon |