| Product breedte | 120 cm |
|---|---|
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 24.50 cm |
| Verpakking hoogte | 6.90 cm |
| Verpakking lengte | 29 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
| EAN | 4042183417592 |
|---|
| Kleur | wit, lila, beige |
|---|---|
| Materiaal | Bamboevezel, Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Patroon |