De Swaddle & Burp Blanket van Lassig is een perfecte multifunctionele optie die je kunt gebruiken als spuugdoek, inbakerdoek, verzorgingshoes, slabbertje of deken. Gemaakt van 100% katoen, zijn deze multifuctionele doeken superzacht en ademend voor de gevoelige babyhuid.
| Product breedte | 120 cm |
|---|---|
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 24.90 cm |
| Verpakking hoogte | 7.20 cm |
| Verpakking lengte | 25.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
| EAN | 4042183395890 |
|---|
| Kleur | roze, rood |
|---|---|
| Materiaal | Bamboevezel, Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Patroon |