| Product breedte | 85 cm |
|---|---|
| Product lengte | 85 cm |
| Verpakking breedte | 25.60 cm |
| Verpakking hoogte | 5.40 cm |
| Verpakking lengte | 28.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.41 kg |
| EAN | 4042183417615 |
|---|
| Kleur | wit, blauw, lila |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Patroon |