| Product breedte | 85 cm |
|---|---|
| Product lengte | 85 cm |
| Verpakking breedte | 24.90 cm |
| Verpakking hoogte | 5.70 cm |
| Verpakking lengte | 26.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 4042183417578 |
|---|
| Kleur | lila, wit, beige |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Patroon |