| Product breedte | 85 cm |
|---|---|
| Product lengte | 85 cm |
| Verpakking breedte | 27 cm |
| Verpakking hoogte | 6.50 cm |
| Verpakking lengte | 27.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
| EAN | 4042183434834 |
|---|
| Kleur | Groen, wit |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Patroon |