| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 23.90 cm |
| Verpakking hoogte | 4.50 cm |
| Verpakking lengte | 24.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
| EAN | 4042183364438 |
|---|
| Kleur | lela mint |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon |