Onmisbare dagelijkse hulpmiddelen voor ouders: De LÄSSIG hydrofiele doeken van 100% katoen (biologisch) zijn bijzonder zacht voor de gevoelige babyhuid en kunnen op verschillende manieren worden gebruikt. Een echte must-have voor het dagelijkse gezinsleven.
Productinformatie:
- 3-pack
- Afmetingen: 85 x 85 cm / 450 g
- Materiaal: 100% katoen (biologisch)
- GOTS-gecertificeerd
Bijzonderheden:
- Veelzijdig: kan worden gebruikt als knuffel- en boerendoek, als verschoningsmatje of als lichtgewicht deken
- Voorgewassen, ademend en absorberend
- Onderhoudsvriendelijk: wasbaar op 60 °C en geschikt voor de droger
- Wordt na elke wasbeurt nog zachter
De doeken worden geproduceerd en gecertificeerd volgens de GOTS-richtlijnen (Global Organic Textile Standard). Ze kunnen met kleding uit de LÄSSIG Cozy Bedtime-collectie op een geweldige manier worden gecombineerd.
Wasvoorschriften: Machine drogen op lage temperatuur, Normaal wasprogramma 60 °C
Materiaal: 100% katoen (biologisch)
Maat: L (85x85cm)
Speciale kenmerken: GOTS biologisch
Afmetingen: 85 x 85 cm
| Product breedte | 85 cm |
|---|---|
| Product lengte | 85 cm |
| Verpakking breedte | 25.50 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 26.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| EAN | 4066239152602 |
|---|
| Kleur | Happy fruits lemon |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Patroon |