| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 24.60 cm |
| Verpakking hoogte | 5.30 cm |
| Verpakking lengte | 25.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
| EAN | 4042183364414 |
|---|
| Kleur | lela, blauw |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Patroon |