De LÄSSIG mousseline doeken van viscose (van bamboevezel) en katoen uit de LÄSSIG Happy Fruits-collectie zijn bijzonder zacht voor de gevoelige babyhuid en kunnen op verschillende manieren worden gebruikt. Een echte must-have voor het dagelijkse gezinsleven.
Productinformatie:
- 2-pack
- Afmetingen: 120 x 120 cm / 430 g
- Materiaal: 70% viscose (van bamboevezel), 30% katoen
- OEKO-TEX® STANDARD 100
- PETA-goedgekeurd veganistisch
Bijzonderheden:
- veelzijdig als knuffel- en boerendoek, verschoningsmatje of lichte deken
- voorgewassen, ademend en absorberend
- bijzonder huidvriendelijk materiaal
- onderhoudsvriendelijk: wasbaar op 40 °C en geschikt voor de droger
- wordt bij elke wasbeurt nog zachter
| Product breedte | 120 cm |
|---|---|
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 25.50 cm |
| Verpakking hoogte | 5.40 cm |
| Verpakking lengte | 26.10 cm |
| EAN | 4066239154484 |
|---|
| Kleur | Happy Fruits Pear |
|---|---|
| Materiaal | Bamboevezel, Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Patroon |