| Product breedte | 120 cm |
|---|---|
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 26.30 cm |
| Verpakking hoogte | 6.60 cm |
| Verpakking lengte | 27.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
| EAN | 4066239118608 |
|---|
| Kleur | Strokes silver grey |
|---|---|
| Materiaal | Bamboevezel, Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|