| Product breedte | 120 cm |
|---|---|
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 26.40 cm |
| Verpakking hoogte | 7.80 cm |
| Verpakking lengte | 29.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
| EAN | 4042183417639 |
|---|
| Kleur | wit, roze |
|---|---|
| Materiaal | Bamboevezel, Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Patroon |