De handige Lässig Heavenly soft Swaddle doeken / luiers zijn multifunctioneel en ideaal voor je kindje! De doeken zijn gemaakt van 30% katoen en 70% bamboo en kunnen gebruikt worden als inbakerdoek, bescherming tegen de zon, als hydrofiele luier of als spuugdoekje.
De heerlijk zachte doek neemt verrassend veel vocht op en blijft lekker zacht, ook na vele wasbeurten. Ze hebben een superleuke en vrolijke print.
Kenmerken:
- Multifunctionele hydrofiele doek
- Blijven heerlijk zacht
- Nemen veel vocht op
- Wassen op 40 graden
| Product breedte | 120 cm |
|---|---|
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 24.60 cm |
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 25.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.41 kg |
| EAN | 4042183364476 |
|---|
| Kleur | wit, roze, lila |
|---|---|
| Materiaal | Bamboevezel, Katoen |
| Fabrikant Naam | Lässig GmbH |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Patroon |