| Product breedte | 120 cm |
|---|---|
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 24.10 cm |
| Verpakking hoogte | 6.40 cm |
| Verpakking lengte | 25.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
| EAN | 4042183417646 |
|---|
| Kleur | wit, groen, grijs |
|---|---|
| Materiaal | Bamboevezel, Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Patroon |