Kenmerken:
- Multifunctionele hydrofiele doek
- Blijven heerlijk zacht
- Nemen veel vocht op
- Wassen op 40 graden
| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 24 cm |
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 24.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
| EAN | 4042183389479 |
|---|
| Kleur | wit, roze, blauw |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Patroon |