| Product breedte | 85 cm |
|---|---|
| Product lengte | 85 cm |
| Verpakking breedte | 24.90 cm |
| Verpakking hoogte | 6.80 cm |
| Verpakking lengte | 25.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.41 kg |
| EAN | 4042183406923 |
|---|
| Kleur | aqua, navy, mosterd |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | Effen |
| Patroon | Effen |