| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 23 cm |
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 23.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
| EAN | 4042183364445 |
|---|
| Kleur | lela licht grijs L |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon |