| Product breedte | 85 cm |
|---|---|
| Product lengte | 85 cm |
| Verpakking breedte | 25.10 cm |
| Verpakking hoogte | 6.30 cm |
| Verpakking lengte | 26.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.43 kg |
| EAN | 4042183395869 |
|---|
| Kleur | blauw More magic Seal |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Patroon |